Имя
Пароль
 
Начало Регистрация Справка Пользователи Календарь Сообщения за день



Вернуться   Форум. Мобильные телефоны, новости, новые игры, 3G связь в Украине > Операторы сетей GSM (2/2,5G) > Оператор Киевстар


Хочешь ответить? Хочешь высказаться? Хочешь спросить? Пройди РЕГИСТРАЦИЮ (нажать!) и все о тебе узнают!

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 12.03.2010, 08:38   #1
Вальдемар
Модератор
Министр мобилизации
 
Аватар для Вальдемар
Доп. информация
По умолчанию «Київстар» спілкується на зручній для клієнта мові

З березня 2010 року клієнти «Київстар» в рамках послуг «Передзвоні мені» та «Передзвони мені в роумінгу» отримують SMS-повідомлення у зручному для себе мовному форматі.
Відтепер всі SMS-повідомлення послуг «Передзвони мені» та «Передзвони мені в роумінгу» надходять на мові, зручній для клієнта. Так, раніше всі клієнти отримували SMS-повідомлення виключно українською мовою в трансліті. Зараз доступні чотири варіанти кодування повідомлень, залежно від мови, обраної клієнтом:

українська мова в трансліті;
українська мова кирилицею;
російська мова в трансліті;
російська мова кирилицею.
Аналогічний формат спілкування — повідомлення мовою клієнта — працює ще з 15 грудня 2009 року для користувачів послуг «Хто дзвонив» та «Повідомити мене».

Мову і тип кодування таких повідомлень клієнт легко може змінити самостійно. Достатньо зателефонувати на короткий номер 477 або увійти в систему самообслуговування "Мій Київстар"/"Мій DJUICE«. Також під час дзвінка у кол-центр експерт фіксуватиме мову спілкування, зручну для клієнта, і надалі він отримуватиме повідомлення цією мовою.

Послуги «Передзвони мені», «Передзвони мені в роумінгу», «Хто дзвонив» та «Повідомити мене» є сьогодні наймасовішими. Щодня ними користується більше мільйона клієнтів «Київстар». І саме тому в першу чергу повідомлення цих послуг були переведені на мову спілкування клієнта.

Для «Київстар» піклування про клієнта — це зручні послуги, які роблять комунікацію ще більш простою та доступною. Відтепер «Київстар» і клієнт спілкуються однією мовою.

_http://www.kyivstar.ua/press_center/news/?id=12519
__________________
lifecell
Вальдемар вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.03.2010, 10:15   #2
Boomerang
Радиолюбитель
Адепт мобилизации
 
Аватар для Boomerang
Доп. информация
По умолчанию

Эх, очень не хватает пятого варианта: на английском в транслите кириллицей.
Boomerang вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.03.2010, 10:32   #3
смартюля
Адепт мобилизации
 
Аватар для смартюля
Доп. информация
По умолчанию

Бумеранже,для нормального життя і чотирьох вистачить,а ще краще двох - українська латиниця дещо недолуга - в ній відсутні такі важливі букви,як J,Q,W i X.
смартюля вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.03.2010, 10:46   #4
kolaNNN
Новички
Говорливый абонент
 
Аватар для kolaNNN
Доп. информация
По умолчанию

ох шутник! Ты ещё китайский транслитом попроси....
Я доволен! Возможность выбора это круче чем просто смс на русском.Но для полного счастья нехватает всех уведомителяных смс с возможностью выбора! Может это оставили на закуску?радовать частями,что бы абонент не терял мысль о уважении и заботе....
kolaNNN вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход




Перепечатка материалов разрешена только с непосредственной ссылкой на Forum.mobilnik.ua и указанием автора статьи!

©
Мобильник
2002-2010
О проекте
Перевод: zCarot