Имя
Пароль
 
Начало Регистрация Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаныВернуться   Форум. Мобильные телефоны, новости, новые игры, 3G связь в Украине > Операторы проводной связи > Оператор Укртелеком


Хочешь ответить? Хочешь высказаться? Хочешь спросить? Пройди РЕГИСТРАЦИЮ (нажать!) и все о тебе узнают!

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 05.10.2010, 09:30   #1
Вальдемар
Модератор
Министр мобилизации
 
Аватар для Вальдемар
Доп. информация
По умолчанию Заява ВАТ «Укртелеком»

04.10.2010
Останнім часом в засобах масової інформації поширюються коментарі щодо правомірності надання ВАТ «Укртелеком» послуг міжміського та міжнародного телефонного зв’язку за відсутності ліцензії на цей вид послуг.

З цього приводу повідомляємо наступне. З метою продовження строку дії ліцензії ВАТ «Укртелеком», завчасно, у встановленому законодавством порядку, звернулось до Національної комісії з питань регулювання зв’язку України.

У передбачений законом строк НКРЗ рішення не прийняло. Вважаючи такі дії НКРЗ неправомірними, ВАТ «Укртелеком» оскаржило їх у суді. Товариство впевнено, що згідно з законодавством має право на продовження строку дії ліцензії.

Законність та обґрунтованість позиції товариства підтверджується обставинами, встановленими рішенням адміністративного суду у справі між ВАТ «Укртелеком» та Державною інспекцією зв’язку України, а також висновками Міністерства юстиції України і Міністерства транспорту та зв’язку України.

У залежності від результатів розгляду справи або буде продовжено строк дії існуючої ліцензії, або ВАТ «Укртелеком» отримає нову ліцензію. Разом з тим, вважаємо, що ВАТ «Укртелеком» на цей час надає послуги міжміського та міжнародного телефонного зв’язку правомірно, а існуюча ситуація не може істотно вплинути на операційну діяльність та вартість товариства.
«Укртелеком»
__________________
lifecell
Вальдемар вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход
Перепечатка материалов разрешена только с непосредственной ссылкой на Forum.mobilnik.ua и указанием автора статьи!

©
Мобильник
2002-2010
О проекте
Перевод: zCarot