Имя
Пароль
 
Начало Регистрация Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны



Вернуться   Форум. Мобильные телефоны, новости, новые игры, 3G связь в Украине > Територия вольного общения > Спортивный клуб


Хочешь ответить? Хочешь высказаться? Хочешь спросить? Пройди РЕГИСТРАЦИЮ (нажать!) и все о тебе узнают!

Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 03.05.2007, 18:16   #271
Hornet777
Гость
 
Аватар для Hornet777
Доп. информация
По умолчанию


"Шахтер" обошел "Баварию" и "Реал"

03.05.2007, 15:20

Международная федерация футбольной истории и статистики (ИФФХС) обнародовала очередной рейтинг 350 лучших футбольных клубов мира по состоянию на 30 апреля.
В который раз лучшим клубом из постсоветского пространства стал "Шахтер", занявший высокую 36-ю строчку. Киевское "Динамо", по сравнению с прошлым месяцем, потеряло 8 позиций и опустилось на 57-ю строчку.
"Днепр" и запорожский "Металлург" заняли 255-е и 300-е места соответственно. С полным рейтингом (ИФФХС) вы можете ознакомиться по этой ссылке.
 
Старый 03.05.2007, 18:18   #272
Hornet777
Гость
 
Аватар для Hornet777
Доп. информация
По умолчанию

Родриго Родриго: "Не знаю, почему меня еще не продали..."

03.05.2007, 16:20

Интервью защитника и одного из лучших бомбардиров киевского "Динамо".
АДАПТАЦІЯ
Незважаючи на те, що я грав в основі, перший рік був дуже важкий. Але зараз адаптувався і набагато краще сприймаю всі зауваження тренера, краще розумію його настанови. Стало набагато легше. Можу сказати, що вже заспокоївся, але мені важче, ніж іншим бразильцям Клеберу, Рінкону та Корреа. Бо вони живуть разом із сім'ями. Тому інколи з'являється якась нервозність. Більшість часу я проводжу на базі, а отже переважно спілкуюся із динамівцями-співвітчизниками. А якщо з'являться вільний час, то вдома сиджу в Інтернеті.
РОДОЛЬФО ТА ПРОПОЗИЦІЇ
Я хотів повернутися до бразильського клубу, щоб бути ближче до сім’ї, бути разом із донькою. Коли отримав пропозицію від «Корінтіанса», вирішив перейти і грати саме там. Думаю, клуби не дійшли згоди щодо трансферу, тому не вдалося домовитись.
Я не впевнений, що президент «Динамо» погодиться на мій переїзд до «Локо». Тому що було багато пропозицій і клуб завжди відмовляв. Я не знаю, чому клуб не захотів мене продати. Хто цікавився? Із бразильських – «Сан-Паулу» і «Корінтіанс», із європейських клубів – «Бордо». Французи хотіли взяти мене в оренду, але я сам відмовився.
Я радий за Родольфо. Якщо перехід сприятиме його професійному зростанню, це піде на користь. З іншого боку я втратив друга, тому що поза полем ми були дуже близькі. Це було важко усвідомити.
ПОЗИЦІЯ ТА УДАР
Найбільш комфортно я почуваю себе у центрі захисту з Ващуком, а от із Мандзюком поки що ні. Тому що він часто втрачає позицію і ще не адаптувався до нашої схеми гри.
Сильний удар – це моя вроджена якість. Наприклад, Рональдіньо – майстер дриблінгу, у Роберто Карлоса - висока швидкість. А в мене сильний удар. На "Олімпійському", зараз вже не пригадую з ким грали, я забив гол майже з центру поля. Це мій найулюбленіший гол.
Різниця між українським та бразильським захисником полягає в тому, що попри відповідальність, яку відчуває кожен із нас, і установку тренера, бразилець любить імпровізувати на полі. Якщо вийшло – добре, якщо прокол – тоді несеш за це відповідальність і вислуховуєш від тренера претензії.
КОНФЛІКТ З РЕБРОВИМ
На зборах в Ізраїлі з командою не поїхав перекладач і виникла ситуація, коли в одному з ігрових моментів ми один на одного почали перекладати провину за пропущений гол. Просто не порозумілись. Потім у роздягальні у нашу розмову втрутився тренер. Але коли повернулися до Києва, ми зустрілися утрьох - я, Ребров і Дем’яненко. Поговорили і конфлікт було вичерпано. На даний момент, непорозумінь між нами не має.
ЗБІРНА
Звичайно, я, як і усі бразильці, мрію зіграти за національну збірну. Це мрія усього мого життя. Якби «Динамо» гідно виступило в Лізі чемпіонів, то це теж стало б гарною нагодою засвітитися. А якщо говорити про найбільш імовірні країни, де тебе можуть помітити тренери збірної – це Іспанія та Німеччина.
РОДИНА
Я виріс у великій сім'ї - нас шестеро братів та сестер. Змалку працював на полі, паралельно займався футболом. Чудово знаю, що таке важка праця. Тепер, коли це принесло плоди, я щасливий. Найважчим для мене була розлука з сім'єю, все інше було дрібницями. Бо для людини, яка колись рубала цукрову тростину, не страшить ніщо – ні клімат, ні важка праця. Я щаслива людина. Моя родина теж щаслива, тому що футбол годує і їх.



БУГАГА
 
Старый 03.05.2007, 18:29   #273
Hornet777
Гость
 
Аватар для Hornet777
Доп. информация
По умолчанию

Ставлю на победу Ливерпуля 10грн.
 
Старый 03.05.2007, 19:37   #274
Hornet777
Гость
 
Аватар для Hornet777
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от CHIKOTILO
На победу, или на Ливер, как победитель ЛЧ ???
На Ливерпуль, как победитель ЛЧ.
 
Старый 03.05.2007, 21:04   #275
Desdichado
Гость
 
Аватар для Desdichado
Доп. информация
По умолчанию

Все вопросы о том почему закрыта ветка, прошу обращаться к пользователю: Hornet777
 
Закрытая тема


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход




Перепечатка материалов разрешена только с непосредственной ссылкой на Forum.mobilnik.ua и указанием автора статьи!

©
Мобильник
2002-2010
О проекте
Перевод: zCarot