Имя
Пароль
 
Начало Регистрация Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны



Вернуться   Форум. Мобильные телефоны, новости, новые игры, 3G связь в Украине > Цифровая техника и технологии > MP3 и MP4 плееры


Хочешь ответить? Хочешь высказаться? Хочешь спросить? Пройди РЕГИСТРАЦИЮ (нажать!) и все о тебе узнают!

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 30.08.2006, 15:38   #1
MacHine
Форумчане
Мобильщик
 
Аватар для MacHine
Доп. информация
По умолчанию Transcend T.sonic 520

Надумав купляти собі плеєр. Вимоги: не менше 1Гб пам"яті, радіо, диктофон, окрема батарея, можливість використання як флешку, ціна до 80 у.о.
Вибрав модель: Transcend T.sonic 520 . Цікаво було почути відгуки власників цього плеєра. Крім того, якщо є інші моделі з вказаними вище характеристиками, то буду тільки радий!
MacHine вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.08.2006, 16:45   #2
Serj
Гость
 
Аватар для Serj
Доп. информация
По умолчанию

MacHine
Вот купил сестре 620-ю модельку этого производителя - она довольна как слон
вот описание: http://mobilnik.ua/mp3/mp3.php?id=352&kn=Transcend T.sonic 620
Комплектация хорошая, на батарейках/аккумуляторах, одной батарейки ей хватает почти на неделю по 1,5-2 часа в день слушать плеер. Радио ловит неплохо, да и с компом коннектится быстро.
  Ответить с цитированием
Старый 30.08.2006, 17:02   #3
Kokos
Форумчане
Министр мобилизации
 
Аватар для Kokos
Доп. информация
По умолчанию

Serj

Мне нравится Думаю что удачная покупка!
__________________
НЕНАВИСТЬ - УДЕЛ СЛАБЫХ !
ТВОРИТЬ ДОБРО МОГУТ ПОЗВОЛИТЬ СЕБЕ ТОЛЬКО СИЛЬНЫЕ!
Kokos вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.08.2006, 17:23   #4
MacHine
Форумчане
Мобильщик
 
Аватар для MacHine
Доп. информация
По умолчанию

Serj, теж класна модель. Але дизайн подобається більше у 520.
А тепер питання: у батарейки напруга 1,5В, а у акумулятора, здається 1,2В. При цьому ніякиких проблем не виникає?

Якісь проблеми з редагуванням повідомлень...
Ще питання. Чи є "ручні" настройки еквалайзера в 620?

Кидайте, обговорювати телефони та операторів і допоможіть - дайте відповіді на питанння!
__________________
Кожну хвилину, коли ви на когось гніваєтесь, ви втрачаєте 60 секунд щастя, які ви ніколи не повернете!

Последний раз редактировалось Desdichado; 18.09.2006 в 21:42.
MacHine вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.09.2006, 19:43   #5
Serj
Гость
 
Аватар для Serj
Доп. информация
По умолчанию Ответы

С акумом нормально работает, а вот насчет эквалайзера непомню, помоему только встроенные, надо будет уточнить когда она прийдет.
А насчет цвета незнаю, должны быть других расцветок, но я не видал
  Ответить с цитированием
Старый 04.09.2006, 09:21   #6
MacHine
Форумчане
Мобильщик
 
Аватар для MacHine
Доп. информация
По умолчанию

Ага, дещо зрозуміло. Дякую!

Все ж таки надума купляти 520. Замовив. За 278 грн. Якщо все буде гаразд в цю суботу (23/09) буду з плеєром.

Последний раз редактировалось Desdichado; 18.09.2006 в 21:41.
MacHine вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.09.2006, 21:17   #7
Serj
Гость
 
Аватар для Serj
Доп. информация
Радость Принимай поздравления

Хоть за ранее не принято, то принимай поздравления
Поделишся впечатлениями
  Ответить с цитированием
Старый 10.10.2006, 23:56   #8
MacHine
Форумчане
Мобильщик
 
Аватар для MacHine
Доп. информация
По умолчанию

Всім привіт!
Нарешті придбав цей дивайс за 272 грн. В комлект входить сам плеєр, батарейка ААА, навушники, шнурок для носіння на шиї, кабель для запису "штекер 3,5мм - штекер 3,5мм" довжиною аж 50см (!), перехідник ЮСБ-мініЮСБ (не кабель), CD, інструкція. Made in Taiwan.
Ну що, спочатку про звук. Одразу скажу, що я не професіонал в царині музики, тому моя думка суб"єктивна. Як по мені, то звук в штатних навушиках хороший. Звук не перетворюється в "кашу", чути кожну деталь. Існує кілька фіксованих налаштувань евалайзера плюс настройка користувача. Регулювання в останньому випадку можливе на частотах 60Гц, 250Гц, 1кГц, 4кГц та 12кГц від -7 до +7дБ з кроком 1дБ. Зовнішній вигляд навушників довіри не викликає, але подивимося що буде далі. Навушники сріблястого кольору, хоча сам плеєр темно-сірого. Чому так не дуже зрозуміло, краще щоб все було в єдиному кольоровому рішеннні. (От би ще губозакаточну машинку... ). Гучність регулюється кроками від нуля до 32. При ввімкенні, якщо гучність була більше 13, то гучність ЗАВЖДИ встановлюється на поділці 13. Але якщо гучність при вимкненні булов межаж 0-12, то на такому рівні вона залишиться і при наступному ввімкненні. При вимкненні/ввімкненні запам"ятовується пісня, але відтворення починається з початку пісні.
Звернув увагу на велику чутливість штатних навушників (дБ/мВт) - при підключенні інших навушників гучність у всіх випадках треба було збільшувати.
Зручність у користуванні. Керування плеєром - типу вибір диктофона, радіо або плеєра - однією рукою незручно, оскільки кнопочки рознесені по всій боковій поверхні, треба брати двома руками. Але для операцій типу перейти на іншу пісню, відтворення/пауза, збільшити/зменшити гучність досить пальців і однієї руки. Кнопки натискаються легко, якість корпусу гарна, без люфту половинок корпусу.
Радіо. Чутливості для міста вистачає з головою. Кількість фіксованих настройок 20 (вичитав в інструкції ). Детальніше нічого сказати не можу, бо воно мене не дуже потрібно. Якщо когось цікавить, питайте, буду експериментувати.
Диктофон. Пробував писати з мікрофону. Чутливість на середньому рівні. Якість (розбірливісь) запису хороша, навіть при мінімальній частоті дискретизації 8кГц (також доступні 16 та 32 кГц). Запис можливий з вбудованого мікрофона, FM приймача або лінійного входу. Всі ці записи плеєр дбайливо розкладає по папочкам - окрема папка для записів з диктофона, лінійного входу та FM приймача. Зручно.
Меню просте, без заморочок, роібратися в принципах навігації легко. Повинен відзначити, що в інструкції найнеобхідніше, детальне керування плеєром описано в інструкції на CD. Інструкція також доступна на сайті виробника http://www.transcendusa.com/Support/..._Manual_RU.pdf
Екран. На сонці, навіть в затінку в сонячний день при максимальній яскравості НІЧОГО не видно, треба екран прикривати долонею, щоб щось розгледіти. Ось тобі і OLED-дисплей. Дзеркальне покриття екрану тільки погіршує ситуацію. Я до покупки читав відгуки, тому це не було несподіванкою. Але все одно неприємно...
Проблема з буквами "е" існує (прошивка 1.10). Замість неї квадратик. Крім пропадання букви "е", зникає і наступна за нею буква. Всі ці проблеми виникають, якщо відображаються теги: артист, назва пісні, назва альбому. Так от, якщо ці поля пусті, відображається назва файлу. Найдивніше, що буква "е" при цьому НЕ зникає! Не зникає вона і в назвах папок. Видно Тайвань недалеко від Китаю
Швидкість заливки складає від 3 до 5Мб/с. Музика чи щось інше можна заливати через перехідник ЮСБ-мініЮСБ, який спочатку вставляється в плеєр, а потім ця конструкція втикається в роз"єм ЮСБ на компі. При цьому виникає значне механічне навантаження на мініЮСБ роз"єм в плеєрі за рахунок ваги плеєра разом з батарейкою. Тому краще користуватися шнурком. До речі роз"єм мініЮСБ в плеєрі нічим не прикритий, хоча на картинці в інструкції видно кришечку (заглушку).
Про тривалість роботи можу сказати, що з батарейкою, яка була в комплекті плеер вже пропрацював більше 9 годин і індикатор заряду показує рівень 1/3. Тривалість світіння дисплею 5 секунд. А загалом плеєр пропрацював близько 12 годин до повної розрядки, тобто коли самостійно виключився.
А тепер недоліки. Про дисплей я вже писав. Керування мабуть зручніше у апаратах з джойстиком. А тепер інфа для любителів HiFi: співвідношення сигнал/шум складає не гірше 82 дБ. В той час як інші виробники заявляють для своїх моделей 90 дБ. Але я на це не звертаю увагу - я про цифри. "Любитель музыки слушает музыку, а любитель HiFi слушает шум паузы" Ще виявився один недолік - при прослуховувані музики, коли переходиш в ІНШУ папку плеєр заїкається на 1 секунду! Ще одна неприємність для любителів статистики - плеєр не показує бітрейт. Взагалі.
Загалом я задоволений, співвідношення ціна/якість/функціональність супер! В планах купити акумулятор ААА на 1А*год та зарядний пристрій і буде мені щастя.
Ще пропонували Lux ОТ-946 з 2 Гб на борту за 384 грн. Mp3, wma, mpeg4, кольоровий екран на 65 тисяч кольорів. Дизайн сподобався, а все інше не дуже: вбудований акумулятор і тривалість роботи при ПРОСЛУХОВУВАННІ всього 5(!) годин (макс). Це і утримало. Ще й вигляд у нього був наче ним вже хтось користувався.
Ну, здається все на цей час.

Доповнення від 10/10/2006
Ну що, продовжимо!
Виявляється батарейки, що продаються по 1 гривні для плеєра зовсім не підходять. Мова йде про Samsung Pleomax (колір синій з сірим) та Philips LongLife (зелений з салатовим).Ні, плеєр з ними працює але максимум 4 години, а не 15, як заявляє виробник плеєра. Після цього одразу купив зарядний пристрій і два акумулятори по 800 мА*год. На ПЕРШІЙ зарядці акумуляторів, які ще не "набрали" ємності, плеєр пропрацював приблизно 7 годин (з кожним).
Є і неприємності. Після того, як я невдало висмикнув плеєр з комп"ютера, він став глючити: комп"ютер пише що "пристрій підключений до ЮСБ неопізнано", або бачить але як флешку, а зайти на нього не можна, а потім і взагалі перестав вмикатися. Ну нічого, трапилася нагода оновити програмне забезпечення (версія 1.20, була 1.10). Прошивка скачана з сайту виробника. Прошився нормально, ожив. Виробник пише про якісь покращення в роботі, але я особливих змін не помітив. Проблеми з літерою "е" залишилися.

Доповнення від 12/10/2006.
В прошивці 1.20 плеєр при вимкненні запам"ятовує крім пісні (як в прошивці 1.10), ще й місце на якому зупинився. Тобто відтворення наступного разу почнеться з того самого місця на якому плеєр вимккнули. Ще після прошивки з"явився додатковий мегабайт пам"яті! В новій прошивці плеєр вже не заїкається, коли слухаєш музику і блукаєш по папкам.
Детальніше про приймач. Його чутливість достатня для міста, але якщо від"їхати від міста кілометрів на 35 і більше, можна спіймати лише пару станцій.

Доповнення від 24/10/2006.
Те що раніше, я вважав "глючністю" прошивки - при підключенні до комп"ютера, він не може опізнати USB-пристрій, або бачить але зайти не може - залишилося. Справа здається в поганому контакті miniUSB-роз"єма всередині плеєра. Бо інакше чим можна пояснити, коли виймаєш шнур із сторони плеєра і підключаєш знову стає все ОК, Але коли смикаєш туди-сюди USB-шнур з боку комп"ютера може підключитися з 5 разу, а може і зовсім не підключитися. Я ось думаю: чи здати плеєр по гарантії (ще 11 місяців) чи самому розкрутити подивитися і тупо пропаяти контакти miniUSB-роз"єма.

На цей час здається все!
Всім привіт!
__________________
Кожну хвилину, коли ви на когось гніваєтесь, ви втрачаєте 60 секунд щастя, які ви ніколи не повернете!

Последний раз редактировалось MacHine; 04.01.2007 в 08:49.
MacHine вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.10.2006, 23:28   #9
Levor
Новички
 
Аватар для Levor
Доп. информация
По умолчанию

Я тоже решил себе купить этот плеер за 320 грн.Эсть вопросы:
Я видел несколько вариантов:с цветным экраном и с функцией караоке
и как у тебя.
Levor вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.10.2006, 10:10   #10
MacHine
Форумчане
Мобильщик
 
Аватар для MacHine
Доп. информация
По умолчанию

Функція "караоке" присутня і в моїй моделі. Але я сумніваюся в її доцільності.Особисто мені вона не потрібна. Про кольоровий дисплей нічого не скажу. В мене світиться лише синім кольором. Але теж бачив в якомусь огляді. Кольоровим дисплей можна назвати лише умовно: насправді там стоїть 2 кольоровий OLED дисплей. На сайті виробника чомусь написано:"Display : Color OLED ". Хоча на фотографії розташованій поруч дисплей однокольоровий, як у моєму плеєрі. Детальніше http://www.transcendusa.com/Products...pNo=3&LangNo=0
Видно синій теж колір
PS Якщо для тебе не критично - вбудований акумулятор чи окрема батарейка (хоча другий варіант, як на мене зручніший, особливо в дорозі) зверни увагу на T.sonic 610. Думаю, зручність у користуванні в нього краща. Детальніше тут: http://www.ixbt.com/multimedia/trans...onic-610.shtml
__________________
Кожну хвилину, коли ви на когось гніваєтесь, ви втрачаєте 60 секунд щастя, які ви ніколи не повернете!

Последний раз редактировалось MacHine; 12.10.2006 в 12:44.
MacHine вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.01.2007, 15:54   #11
MacHine
Форумчане
Мобильщик
 
Аватар для MacHine
Доп. информация
По умолчанию

На сайті виробника transcendusa.com з"явилася нова версія прошивки 1.3. В ній усунута проблема з літерою "е" - це підтверджую! Прошивка доступна для скачування всіма бажаючими за адресою: transcendusa.com/Support/DLCenter/Driver/T520FWV1.3.exe. Це архів, в якому крім утиліти для прошивки наведена детальна інструкція як це зробити.
Ви знаєте, я ще не шкодую, що придбав цей дивайс. Єдине на що потрібно звернути увагу - щоб гарантія була реальною, бо по відгукам (і по моєму досвіду) ці пристрої не дуже надійні. Але ціна переважає недоліки. Всім привіт!
ПС Акумулятори ємністю 800 мА*год більше 9 годин не тягнуть. Так що 15 годин, як написано в інструкції - це якась фантастика! Фото акумуляторів, які використовую:
Изображения
Тип файла: jpg Фото 0079.jpg (41.0 Кб, 4 просмотров)
__________________
Кожну хвилину, коли ви на когось гніваєтесь, ви втрачаєте 60 секунд щастя, які ви ніколи не повернете!

Последний раз редактировалось Desdichado; 04.01.2007 в 17:19.
MacHine вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.04.2007, 22:42   #12
Яся
Новички
 
Аватар для Яся
Доп. информация
По умолчанию

У меня тоже есть етот плеер, хорошый:-d , у меня прослужыл 2,5 года без глюков, потом не работал диктофон...
Яся вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.05.2007, 14:04   #13
wap87
Новички
Начинающий
 
Аватар для wap87
Доп. информация
По умолчанию

Возьми СанДиск, а то фигня
wap87 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.05.2007, 17:50   #14
Desdichado
Гость
 
Аватар для Desdichado
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от wap87
Возьми СанДиск, а то фигня
Можно разъяснить чем Сандиск лучше Трансценда?

А, то говорить что фигня любой может, а вот обхяснить...
  Ответить с цитированием
Старый 08.05.2007, 14:12   #15
Алёна_
Новички
Начинающий
 
Аватар для Алёна_
Доп. информация
По умолчанию

[quote]
Цитата:
Сообщение от MacHine
Загалом я задоволений, співвідношення ціна/якість/функціональність супер! В планах купити акумулятор ААА на 1А*год та зарядний пристрій і буде мені щастя.
Ще пропонували Lux ОТ-946 з 2 Гб на борту за 384 грн. Mp3, wma, mpeg4, кольоровий екран на 65 тисяч кольорів. Дизайн сподобався, а все інше не дуже: вбудований акумулятор і тривалість роботи при ПРОСЛУХОВУВАННІ всього 5(!) годин (макс). Це і утримало. Ще й вигляд у нього був наче ним вже хтось користувався.
Ну, здається все на цей час.
Не советую покупать вышеуказаный плеер (@lux OT-946), тему по нему не нашла, так что отвечу тут. Глючит плеер по полной! Мне его хватило ровно на 1 месяц, потом он сдох... ЮЗБ-вход вообще выпал при подключении к компу. Гарантии оставалось 11 месяцев. Я пошла в гарантийный - мне сказали, что в плеере присутствует внешнее повреждение (которого вообще не было!) и сняли с гарантии.... я решила пройтись по сервисным центрам города - там мне с улыбкой сказали: "Деточка, обратись в Фонд потребителей" (типа с гарантии не законно сняли)... Одним словом - плеер не советую! Уж слишком много с ним проблем... И обидно за деньги и силы, теперь думаю че новое покупать, а "это чудо" - просто выкину.
Алёна_ вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход




Перепечатка материалов разрешена только с непосредственной ссылкой на Forum.mobilnik.ua и указанием автора статьи!

©
Мобильник
2002-2010
О проекте
Перевод: zCarot