Имя
Пароль
 
Начало Регистрация Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны



Вернуться   Форум. Мобильные телефоны, новости, новые игры, 3G связь в Украине > Наш сайт > Игры и конкурсы


Хочешь ответить? Хочешь высказаться? Хочешь спросить? Пройди РЕГИСТРАЦИЮ (нажать!) и все о тебе узнают!

Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 01.10.2009, 08:46   #76
nikol
Новички
Говорливый абонент
 
Аватар для nikol
Доп. информация
По умолчанию

Coroner, а с кем вы его не перепутали?

maxdam, уточните как вы хлопаете в ладоши - что под этим подразумеваете?
nikol вне форума  
Старый 01.10.2009, 10:56   #77
Shusha
Администратор
Мегаписатель
 
Аватар для Shusha
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от nikol
моя почта nik0l@ovi.com
Супер, nikol, мне понравилось.
Киньте, пожалуйста, мне в личку номер Вашего мобильного телефона. Согласно правилам конкурса....
Shusha вне форума  
Старый 01.10.2009, 11:54   #78
maxdam
Форумчане
Адепт мобилизации
 
Аватар для maxdam
Доп. информация
По умолчанию

nikol

Отдал бы голос вашему произведению..
__________________
Life Коммуникатор, UMC Центр 2, КС ЕЦ
maxdam вне форума  
Старый 01.10.2009, 12:04   #79
midgards
Новички
Говорливый абонент
 
Аватар для midgards
Доп. информация
По умолчанию

Может подобный вопрос уже задавался..., а что делать тем кто уже проголосовал за конкретного пользователя и его пост, а через два дня увидел сообщение еще ярче! Возможно надо было сперва собрать все сообщения, а потом уже начинать голосование, сорри, я знаю что подсказывать из-за угла легче чем организовывать все самому, но...
midgards вне форума  
Старый 01.10.2009, 12:15   #80
less_us
Форумчане
Связист
 
Аватар для less_us
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Shusha
less_us, вносить Ваш опус в список конкурсантов или это были мысли вслух?)))
это просто впечетления. нинадо конкурс

2 nikol:
Вы похоже не представляете просто зачем все это нужно. Просто потому что действительно Вам это не нужно.

Contacts, Calendar and Mail созданы не для того чтоб играться с ними с компьютера.
Для компьютера сделан просто запасной вход, на всякий случай. Все эти сервисы сделаны для работы с телефона. И именно там их удобней всего использовать.

По поводу Contacts. Вы что, нигде не храните копии Address Book? а если телефон потерять? сбой флеш памяти с потерей данных? вот для этого и есть Contacts. В 5800 синхронизация в пару кликов.

Примерно то же относится и к календарю.

Share отдельная история..
Я вот уже давно задумываюсь об онлайн хранилище фотографий. Т.к. хранить дома на пк - неудобно показать фото друзьям, родителям.
Передача через аську и скайп это не проще, это вообще что-то.. это надо подумать куда сохранить, может уже есть такая фотка, удалить потом или нет, если нет то как-то систематизировать весь этот хлам.. а не проще открыть ovi.com интересующие фотки?

ПС. неужели Вы не пользуетесь ни одной из соц сетей и не выкладываете фото туда?
__________________
Есть 10 типа людей - те которые понимают двоичную систему исчисления, и те которые не понимают.
less_us вне форума  
Старый 01.10.2009, 13:00   #81
Shusha
Администратор
Мегаписатель
 
Аватар для Shusha
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от midgards
Может подобный вопрос уже задавался..., а что делать тем кто уже проголосовал за конкретного пользователя и его пост, а через два дня увидел сообщение еще ярче! Возможно надо было сперва собрать все сообщения, а потом уже начинать голосование, сорри, я знаю что подсказывать из-за угла легче чем организовывать все самому, но...

midgards, вы многое пропустили)))
Shusha вне форума  
Старый 01.10.2009, 14:36   #82
Irop
Форумчане
Говорливый абонент
 
Аватар для Irop
Доп. информация
По умолчанию

Еееее..... Явна дискримінація Якщо для участі в конкурсі необхідно бути зареєстрованим в OVI, то є необхідність зайти на сайт OVI. Але сайт не підтримує мови, якою я володію, яке є обов'язковою в державі, де проводиться конкурс. Таким чином, я позбавлений можливості прийняти участь в конкурсі, або як говорять в Америці - маю поразку в правах.
Звісно, це жарт, однак в ньому лише доля жарту.
__________________
Активные ссылки на форуме запрещены!!!
Irop вне форума  
Старый 01.10.2009, 15:29   #83
nikol
Новички
Говорливый абонент
 
Аватар для nikol
Доп. информация
По умолчанию

Вельмишановний Irop.
Я вас дуже прошу, не треба порiвнювати Сполученi Штати з нашою державою.
Там законiв бояться, у нас - це спосiб життя. Якщо не вiрете, то вам треба там пожити жоча б з мiсяць.
Треба чiтко розумiти, а не говорити, що вас десь змусли "програти".

До того ж, якщо ви розумiєте англійську мову, то у вас як мінімум не потрібно викликати труднощів з російською.


Shusha, номер телефона у вас.

maxdam, я не заставляю никого, смущает приставка "бы"..

Последний раз редактировалось nikol; 01.10.2009 в 15:36.
nikol вне форума  
Старый 01.10.2009, 18:29   #84
Tywonka
VIP персона
Министр мобилизации
 
Аватар для Tywonka
Доп. информация
По умолчанию

Начались атаки
ГОВНОКЛОН-СПАМБОТ достает спамом. Кстати, рефферер Shusha. Молодцы!
И зачем ты все это делаешь? (думаю, он знает, к кому я обращаюсь)
__________________
Ушел в себя по собственному желанию!
Tywonka вне форума  
Старый 01.10.2009, 20:25   #85
gangstaman
Новички
 
Аватар для gangstaman
Доп. информация
По умолчанию

Спочатку була Nokia…
Користувався я значить телефоном Nokia N72, до тих пір поки одного разу в мене його не вкрали, а це – ні багато, ні мало, але аж цілих два роки. Під час яких, я так звик до свого улюбленого телефончику. Трохи засмутившись, але зібравшись з думками вирішив знову купувати телефон Nokia, дуже вже мені сподобався підхід спеціалістів до виготовлення своїх продуктів. Після довгих роздумів «яку ж модель обрати» вибір мій зупинився, на моделі 5130 з музикальної серії.
Коли купував, навіть не здогадувався що на мене чекає не тільки дуже якісний телефон, але ще й комплекс послуг що знаходяться на “ovi.com”.
Не звернувши на цей, так би мовити «бонус» спочатку уваги, почав знайомитися з телефоном і коли нарешті дістався до налаштування мобільної електронної пошти, був дуже вражений, коли налаштував її за допомогою підказок швидше ніж за 10 хвилин =)))
При чому фактично, це навіть було не налаштування, а створення нової поштової скриньки (argonidis@ovi.com). Далі, просто в захваті від такої оперативності налаштувань, вирішив ознайомитися й з іншими розділами на “ovi.com”. Так би мовити, відкрити двері свого телефону в цікавий та новий світ. («оvi», як виявилося перекладається з фінської на українську як ДВЕРІ, що ведуть до чогось. В даному випадку, до дуже корисного на мою думку сервісу, котрий нікого не залишить байдужим)
Сервісів, які дуже сподобалися особисто мені, декілька, тому їх я вам і спробую описати, а що вже оберете ви, і, що сподобається вам, обирайте самі.
Дуже сподобався такий розділ як «Files», корисна штука, принаймні особисто для мене. В цьому розділі ви можете завантажувати свої фото та відео файли, таким чином, будь де б ви не знаходились в подальшому, ви завжди зможете завітати на свою сторінку в “ovi.com” і продивитися свої файли, або завантажити їх на комп’ютер чи свій телефон, тобто це як флешка, що знаходиться там де є ви і доступ до мережі Інтернет. Постійно користуюсь даним сервісом.
Те саме можна сказати і про сервіс «Contacts». У кожного з нас була ситуація коли ми втрачали з якихось причин свої контакти, котрі потім дуже важко відновлювати, тепер з послугою “Оvi Contacts” все стає набагато простіше, вам лише достатньо буде, завантажити свої данні до “Оvi Contacts” і ви ніколи більше не будете перейматися такою проблемою.
Сподобався ще такий пункт як «Maps» за допомогою якого, можна спланувати свою подорож та побачити шлях який треба подолати.
Отже, як ви вже мабуть зрозумілі “ovi.com” це новий online сервіс який надається компанією Nokia на території України і не тільки, для своїх абонентів, і за допомогою якого можна отримати доступ до завантаження музичних файлів, ігор та відео безпосередньо зі свого мобільного терміналу. Також можна синхронізувати свої контакти та календар, що теж є зручним.
Основними сервісами які надає “ovi.com” є:
Ovi Mail – являє собою безкоштовну поштову скриньку на сервері “ovi.com”, доступ до якої її власник має як з телефону, так і з ПК, що є дуже зручним.
Ovi Share – за допомогою даної послуги можна завантажувати в мережу Інтернет свої фото та відео файли, які можуть бути як приватними, так і для загального перегляду.
Ovi Calendar – це зручний календар з функцією органайзеру, який можна синхронізувати з своїм мобільним телефоном.
Ovi Maps – дозволяє проглядати доступні карти, а також завантажувати їх на свій мобільній термінал з подальшим їх використанням.
Ovi Contacts – як вже було написано, це ваша записна книга, що завжди буде з вами, в якій доступна також функція синхронізації з телефоном.
Ovi Store – являє собою, завантаження, такі, як фото, відео, музика, ігри та багато іншого
Ovi Music – це сервіс що забезпечить вас музичними файлами.
І до речі загальній об’єм даних, які ви можете зберігати на “ovi.com” дорівнює 10 GB, висновки робіть самі, але як на мене зовсім не погане доповнення до новенького мобільного телефону Nokia.
Изображения
Тип файла: jpg gjjgg.jpg (117.6 Кб, 2 просмотров)
Тип файла: jpg Безымянhjнghыйgh.jpg (87.2 Кб, 0 просмотров)
Тип файла: jpg Безымянhjныйgh.jpg (54.2 Кб, 1 просмотров)
Тип файла: jpg Безымянный.jpg (99.6 Кб, 2 просмотров)
Тип файла: jpg Безымянныйgh.jpg (59.1 Кб, 1 просмотров)
gangstaman вне форума  
Старый 02.10.2009, 11:15   #86
Shusha
Администратор
Мегаписатель
 
Аватар для Shusha
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Coroner
Чёткий стиль,ни с кем не перепутать...

Просьба к администрации - регулярней обновлять списки в голосовании!
Без проблем,если работы размещены с 9:00 до 18:00, когда администрация на работе. А ночью обычно администраторы спят))))
Shusha вне форума  
Закрытая тема


Здесь присутствуют: 2 (пользователей: 0 , гостей: 2)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход




Перепечатка материалов разрешена только с непосредственной ссылкой на Forum.mobilnik.ua и указанием автора статьи!

©
Мобильник
2002-2010
О проекте
Перевод: zCarot