Имя
Пароль
 
Начало Регистрация Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны



Вернуться   Форум. Мобильные телефоны, новости, новые игры, 3G связь в Украине > Операторы сетей GSM (2/2,5G) > Оператор Киевстар


Хочешь ответить? Хочешь высказаться? Хочешь спросить? Пройди РЕГИСТРАЦИЮ (нажать!) и все о тебе узнают!

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 14.03.2011, 16:05   #1
Вальдемар
Модератор
Министр мобилизации
 
Аватар для Вальдемар
Доп. информация
По умолчанию Кадрові зміни в топ-менеджменті об’єднаного «Київстар»: Ендрю Сіммонс залишає Україну

1 квітня 2011 фінансовий директор «Київстар» Ендрю Сіммонс завершує свою п’ятирічну співпрацю з компанією.

«Київстар» офіційно повідомляє про кадрові зміни у лавах компанії. 1 квітня 2011 добігає кінця п’ятирічна співпраця Ендрю Сіммонса з компанією «Київстар» на посаді фінансового директора. Незабаром Ендрю Сіммонс очолить фінансовий блок у групі компаній «Рольф» у Росії. Група компаній «Рольф» — один з лідерів російського автомобільного ринку, входить до числа найбільших у Росії імпортерів і продавців автомобілів іноземного виробництва.

Фінансовий директор «Київстар» Ендрю Сіммонс:

«Дорогі колеги, всі, хто працював поруч зі мною! Ці п’ять років були для мене дуже яскравими і багатими на події. Мене оточували не тільки відмінні фахівці, з якими приємно і корисно працювати, але й гідні, неабиякі люди. Ми реалізували безліч сильних фінансових проектів — від організації емісій акцій і облігацій до проекту операційної ефективності. Я щиро пишаюся результатами. Взагалі, чесно кажучи, результати, які демонструє „Київстар“, — це мрія будь-якого фінансового директора. Їх із задоволенням і легкістю презентуєш акціонерам. Всі ці роки моя професійна діяльність була насиченою, проте, моя сім’я була далеко від мене. І, як ви здогадуєтеся, регулярні поїздки навряд чи можуть замінити повноцінне задоволення від спілкування з близькими. Зараз для мене настав той час, коли можна і потрібно змінити пріоритети. Я буду щиро сумувати за Києвом і моєю роботою тут».

«Київстар» дякує Ендрю Сіммонсу за його великий внесок у справу «Київстар» і бажає йому успіхів та удачі на новій посаді. «Київстар» висловлює впевненість в тому, що професіоналізм і людська щирість Ендрю Сіммонса зроблять його перебування на посаді у «Рольф» таким само продуктивним.

«Київстар» також повідомляє, що на посаду віце-президента/фінансового директора «Київстар» буде призначено Тронда Мое. Тронд Мое приступить до виконання своїх обов’язків 4 квітня 2011. Пан Мое вже має досвід роботи у «Київстар». В період 2000 — 2006 він обіймав посаду віце-президента/фінансового директора компанії. Він є досвідченим фахівцем своєї справи, добре знає телекомунікаційний ринок України і особливості роботи компанії. «Київстар» буде радий знов вітати Тронда Мое у своїй команді.
Київстар
__________________
lifecell
Вальдемар вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход




Перепечатка материалов разрешена только с непосредственной ссылкой на Forum.mobilnik.ua и указанием автора статьи!

©
Мобильник
2002-2010
О проекте
Перевод: zCarot