Имя
Пароль
 
Начало Регистрация Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны



Вернуться   Форум. Мобильные телефоны, новости, новые игры, 3G связь в Украине > Цифровая техника и технологии > MP3 и MP4 плееры


Хочешь ответить? Хочешь высказаться? Хочешь спросить? Пройди РЕГИСТРАЦИЮ (нажать!) и все о тебе узнают!

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 10.05.2007, 09:40   #16
MacHine
Форумчане
Мобильщик
 
Аватар для MacHine
Доп. информация
По умолчанию

Добре, що я не купив цю штуку. А то мабуть зараз кусав би лікті - я про ОТ-946.
__________________
Кожну хвилину, коли ви на когось гніваєтесь, ви втрачаєте 60 секунд щастя, які ви ніколи не повернете!
MacHine вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.05.2007, 14:46   #17
Алёна_
Новички
Начинающий
 
Аватар для Алёна_
Доп. информация
Радость

Цитата:
Сообщение от MacHine
Добре, що я не купив цю штуку. А то мабуть зараз кусав би лікті - я про ОТ-946.
Вітаю тебе, і "вітаю" себе з придбанням його.... щоб він..... ...... та нічого, можливо сьогодні усе з нею вирішиться.( сьогодні віддала плеер щоб відвезли в останній сервіс.центр міста, хай ще там глянуть, якщо ні - то все, бувайте грошики)....а щодо Трансенда, то у мого друга такий - він йому подобається, жодних проблем не виникало.... але як на мене то трошки не зручне керування (чи може то я не дуже розбиралася).. а так взагалі - прикольний ....
Алёна_ вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.05.2007, 17:08   #18
MacHine
Форумчане
Мобильщик
 
Аватар для MacHine
Доп. информация
По умолчанию

Так, погано вийшло... Ну, нічого, можливо зроблять...
__________________
Кожну хвилину, коли ви на когось гніваєтесь, ви втрачаєте 60 секунд щастя, які ви ніколи не повернете!
MacHine вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.05.2007, 15:35   #19
Алёна_
Новички
Начинающий
 
Аватар для Алёна_
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от MacHine
Так, погано вийшло... Ну, нічого, можливо зроблять...
аааааааааа! они взяли на ремонт! бум надеятся что починят и я продам его нафиг.... ой, ну ладно, мы че-то с мэйн темы сошли
Алёна_ вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.10.2007, 13:48   #20
Vox
Новички
 
Аватар для Vox
Доп. информация
По умолчанию Дата файлов при записи через микрофон

Обнаружил одну небольшую проблему в Transcend 520. При записи файлов через микрофон плейер сохранаяет их с датой, установленной по умолчанию. У меня версия 1.40 и дата сохранения 2004 год. Это немного неудобно при последующей архивации и каталогизации аудио материала на компьютере. Знает ли кто-нибудь, как можно изменить дату записываемых файлов на другую, т.е. текущую, чтобы плейер автоматически эту дату присваивал.
Vox вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.10.2007, 17:17   #21
MacHine
Форумчане
Мобильщик
 
Аватар для MacHine
Доп. информация
По умолчанию

Цікаве спостереження... Я робив записи з мікрофона, але не звертав увагу на дату.
... Тільки но подивився - дійсно 2004 рік. Але мабуть змінити дату файлів неможливо, адже годинника нема і час в цьому плеєрі не виставляється.
__________________
Кожну хвилину, коли ви на когось гніваєтесь, ви втрачаєте 60 секунд щастя, які ви ніколи не повернете!
MacHine вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.10.2007, 16:20   #22
Vox
Новички
 
Аватар для Vox
Доп. информация
По умолчанию

Теоретически дата должна меняться, так как плейер имеет внутренний таймер. Каждый раз дата увеличивается и отслеживается изменение времени для записываемых файлов.
Vox вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.10.2007, 16:43   #23
MacHine
Форумчане
Мобильщик
 
Аватар для MacHine
Доп. информация
По умолчанию

Ну якщо теоретично, то треба розбиратися в прошивці...
__________________
Кожну хвилину, коли ви на когось гніваєтесь, ви втрачаєте 60 секунд щастя, які ви ніколи не повернете!
MacHine вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.02.2008, 14:18   #24
lyalick
Новички
 
Аватар для lyalick
Доп. информация
По умолчанию T.sonic 520

Допоможіть мені у вирішенні такого питання.
Вчора я став щасливим власником плеєра T.sonic 520!
Ура!
Але сталося наступне.
я під"єднав плеєр до компа, все нормально, комп побачив плеєр, я побачив, що на ньому є 3 папки, і почав запускати файли, які були в комплекті драйверів (драйвера я скачав з http://www.transcendusa.com/Support/...S520FW2.0.zip).
Внаслідок моїх дій я перепрошив плеєр до версії 2,0 і тепер плеєй перетворився на цяцьку, при увімкненні якої з"являється напис: "T.sonic 520 Family", потім "Transcend", після чого з"являється "T.sonic 520 ver 2.00 FREE: ---" і ця картинка висить постійно. Плеєр кнопкою не вимикається! Вимкнути можна двома способами: або витягнути батарейку, або під"єднати до ЮСБ-порта і від"єднати. Монітор гасне.
Що можна зробити в моїй ситуації?
Як мені перепрошити плеєр для його нормального функціонування?
lyalick вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.02.2008, 17:53   #25
lyalick
Новички
 
Аватар для lyalick
Доп. информация
По умолчанию

Дякую всім (правда, за такий короткий час ніхто не відгукнувся).
Своє запитання знімаю!
Знайшов в Інтернеті на http://www.e-katalog.com.ua/opinion_...-SONIC-520-2GB, зробив так, як там сказано (відносно файла TS520_fw_v1.20.rar - можете запустит пошук і знайдете, 04-09-2007 пише автор під логіном "123") і все получилось!
Так що як у когось виникне така проблема - ссилка вище!
lyalick вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.02.2008, 19:00   #26
MacHine
Форумчане
Мобильщик
 
Аватар для MacHine
Доп. информация
По умолчанию

Що можна сказати.... Треба бути уважнішим. В архіві крім файла прошивки, ще є pdf.файл, який варто було почитати - в ньому все написано (правда на інгліш). Файл, який ти запускав, це не драйвер, а прошивка! Тим паче, якщо на комп"ютері НЕ 98 Віндовз, ніяких драйверів не потрібно!
Краще перепрошити до версії 2.0, хоча б заради того, щоб всі літери відображалися нормально.
__________________
Кожну хвилину, коли ви на когось гніваєтесь, ви втрачаєте 60 секунд щастя, які ви ніколи не повернете!
MacHine вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.02.2008, 00:23   #27
lyalick
Новички
 
Аватар для lyalick
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от MacHine
Що можна сказати....
Краще перепрошити до версії 2.0, хоча б заради того, щоб всі літери відображалися нормально.
Так я, ніби-то прошив ціією прошивкою, а получилось "пшик"!

Може, я щось не так зробив!?

Тепер я щасливий, що плеєр працює і (поки що) до прошивки більше не полізу. А може й полізу, буде видно.
Пока в мене прошивка 1.2.
А ОС не 98 Віндовз, а ХР Про з другим паком.
Може ще щось підкажеш!?
Всеодно, дякую!
lyalick вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.02.2008, 15:43   #28
MacHine
Форумчане
Мобильщик
 
Аватар для MacHine
Доп. информация
По умолчанию

Що ще підказати? В принципі, я оновлюю прошивку плеєра як тільки з"являється нова на сайті виробника. Якихось радикальних змін та якості звуку, починаючи з прошивки 1.3, не помітив. Єдине що мене не задовольняло в прошивках 1.0 та 1.2 - проблема з літерою "е".
З приводу прошивки: її краще скачати з сайту виробника (див. вище тему). Плеєр в мене вже 1,5 року. Задоволений, враховуючи ціну. За цей час лише довелося купити інші навушники.
Успіхів!
__________________
Кожну хвилину, коли ви на когось гніваєтесь, ви втрачаєте 60 секунд щастя, які ви ніколи не повернете!
MacHine вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.02.2008, 00:23   #29
lyalick
Новички
 
Аватар для lyalick
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от MacHine
Що ще підказати?
Дякую!
А прошивати як? Просто запустити на виконання програму прошивки і все? Чи є якійсь нюанси?
lyalick вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.02.2008, 15:22   #30
MacHine
Форумчане
Мобильщик
 
Аватар для MacHine
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от lyalick
Дякую!
А прошивати як? Просто запустити на виконання програму прошивки і все? Чи є якійсь нюанси?
Процес прошивки Transcend T.sonic 520:
1. Треба мати права адміністратора на комп"ютері, з якого буде виконуватися прошивка.
2. Відключити плеєр від комп"ютера.
3. Клікнути (двічі) файл прошивки TS520 VХ.ХХ .exe (де Х.ХХ - версія прошивки) для запуску програми “T.sonic 520: Firmware Upgrade” ("Оновлення програмного забезпечення (ПЗ) T.sonic 520").
4. Натиснути і утримуючи кнопку "Зменшення гучності" підключити плеєр до комп"ютера.
5. Натиснути кнопку "Пошук прострою" (“Search Device”) у вікні програми.
6. Повідомлення “Current Version:00.00.00” у вікні програми означає, що плеєр знайдено (визначено). Після цього кнопку "Зменшення гучності" відпустити.
7. Натиснути кнопку"ОК" для початку оновлення програмного забезпечення. Процес оновлення ПЗ може тривати кілька хвилин.
8. Після завершення процесу оновлення ПЗ, повинно з"явитися вікно “Firmware Upgrade Completes…”, після чого натиснути "ОК" для закриття програми “T.sonic 520: Firmware Upgrade”. Вітаємо, ПЗ оновлено.

Здається переклав правильно. До речі, файл з таким змістом (правда на інгліш) знаходиться в кожному архіві з прошивкою.
ВАЖЛИВО! Чим коротший шнур ЮСБ-мініЮСБ, тим краще!
__________________
Кожну хвилину, коли ви на когось гніваєтесь, ви втрачаєте 60 секунд щастя, які ви ніколи не повернете!

Последний раз редактировалось MacHine; 19.05.2008 в 10:00.
MacHine вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход




Перепечатка материалов разрешена только с непосредственной ссылкой на Forum.mobilnik.ua и указанием автора статьи!

©
Мобильник
2002-2010
О проекте
Перевод: zCarot