Имя
Пароль
 
Начало Регистрация Справка Пользователи Календарь Сообщения за день



Вернуться   Форум. Мобильные телефоны, новости, новые игры, 3G связь в Украине > Операторы сетей GSM (2/2,5G) > Оператор Киевстар > Оператор Beeline


Хочешь ответить? Хочешь высказаться? Хочешь спросить? Пройди РЕГИСТРАЦИЮ (нажать!) и все о тебе узнают!

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 12.08.2008, 15:51   #1
Irop
Форумчане
Говорливый абонент
 
Аватар для Irop
Доп. информация
По умолчанию Які ми знаємо способи обману від Білайна ?

Думаю, що ця тема буде нескінченна

І так, перший спосіб:

В пакеті "Максимальний" мені зранку було нараховано 1000 хв. (відповідно до умов ТП). На рахунку після цього залишилося близько 10 гривень. Перевикориставши ліміт на лайф, я витратив усі гроші, і на рахунку залишилося 0.00 гривень. На київстар я ліміт (в безлімітному пакеті )не використав навіть на половину, однак подзвонити на київстар не зміг, як втім, на жоден інший номер. Після поповнення рахунку (без цього навіть до оператора неможливо додзвонитися)я дізнався у оператора, що незважаючи на те, що я заплативши 5,95 гривень, отримавши на 12.08.2008 року 100 хв на київстар, не можу ці хвилини використати, оскільки в мене нульовий баланс. На питання, а чому я не можу використати те, за що я заплатив і що мені нараховано, оператор сказала, що такі правила. А яке має значення те, що в мене нульовий баланс, коли в мене є невикористані хвилини, за які я заплатив?
Вважаю це грубим обманом.
Хто ще що може додати?

Последний раз редактировалось Irop; 12.08.2008 в 16:52.
Irop вне форума   Ответить с цитированием
 


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход




Перепечатка материалов разрешена только с непосредственной ссылкой на Forum.mobilnik.ua и указанием автора статьи!

©
Мобильник
2002-2010
О проекте
Перевод: zCarot