Имя
Пароль
 
Начало Регистрация Справка Пользователи Календарь Сообщения за день



Вернуться   Форум. Мобильные телефоны, новости, новые игры, 3G связь в Украине > Операторы сетей GSM (2/2,5G) > Оператор МТС


Хочешь ответить? Хочешь высказаться? Хочешь спросить? Пройди РЕГИСТРАЦИЮ (нажать!) и все о тебе узнают!

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 31.07.2008, 22:58   #1
Tywonka
VIP персона
Министр мобилизации
 
Аватар для Tywonka
Доп. информация
По умолчанию Оновлений тариф БЕЗлімітний БЕЗ контракту – відтепер 530 хвилин лише за 90 гривень

Безмежне спілкування стає ще вигіднішим для всіх абонентів МТС Передплата! Починаючи з 1 серпня 2008 року, всі абоненти тарифу БЕЗлімітний БЕЗ контракту будуть отримувати 530 пакетних хвилин лише за 90 гривень. Це – краща пропозиція для тих, хто бажає багато спілкуватися, але не хоче обтяжувати себе контрактними зобов'язаннями.

Відчуйте переваги БЕЗлімітного тарифу БЕЗ контракту і БЕЗ плати за з'єднання всього за 90 гривень на місяць! Всі існуючі та нові абоненти, що користуються тарифом БЕЗлімітний БЕЗ контракту, отримають 530 безкоштовних хвилин без плати за з'єднання. З них 400 хвилин надається для дзвінків всередині мережі МТС і JEANS, а 130 хвилин – для дзвінків на інші мобільні мережі і стаціонарні номери по Україні.

Вартість стартового пакета з тарифом БЕЗлімітний БЕЗ контракту складає 99 гривень і включає 530 пакетних хвилин і початковий баланс 9 гривень.


Переваги тарифу:
БЕЗлімітний тариф БЕЗ контрактних зобов’язань
БЕЗ плати за з’єднання в межах пакетних хвилин


Послуги
Вартість пакетних хвилин, грн. 90,00
Кількість пакетних хвилин на дзвінки в межах України, хв.
включаючи:
дзвінки в мережі МТС та JEANS, на номери послуг «Моя Сім’я», «Голосова Пошта» та «Переадресація дзвінків», хв.
дзвінки на міські та інші мобільні мережі, хв. 530


400

130
Плата за з’єднання в межах пакетних хвилин, грн. 0,00
Вартість дзвінків понад пакетних хвилин:
на всі напрямки в межах України, грн./хв. (перша хвилина/усі наступні протягом одного дзвінка)
на номери послуги «Моя Сім’я», грн./хв. (дзвінки на два улюблені номери всередині мережі)
0,70 / 0,35*

0,05
Плата за з’єднання понад пакетних хвилин, грн. 0,27
Вартість послуги GPRS-Інтернет, грн./Mb:
денний – з 8:00 до 24:00
нічний – з 24:00 до 8:00

3,00
1,11
Вартість стартового пакета, грн.
99,00
Баланс стартового пакета, хв. + грн. 530 + 9,00


_http://mts.com.ua/ukr/prepaid.php?pid=6&tid=152
__________________
Ушел в себя по собственному желанию!
Tywonka вне форума   Ответить с цитированием
 


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход




Перепечатка материалов разрешена только с непосредственной ссылкой на Forum.mobilnik.ua и указанием автора статьи!

©
Мобильник
2002-2010
О проекте
Перевод: zCarot