PDA

Просмотр полной версии : Хелп! Поламалась мп3шка( canyon cn-mp3soe )


HotRide
22.04.2007, 16:48
привіт.
Що мені робити, коли пол. мп3?
Допоможіть, бо я без неї жити не можу:-|

Kokos
22.04.2007, 17:02
А что с ней случилось?

Desdichado
22.04.2007, 17:35
привіт.
Що мені робити, коли пол. мп3?
Допоможіть, бо я без неї жити не можу:-|

На такой вопрос можно ответить только - ремонтируй!

HotRide
01.05.2007, 20:52
ремонтувати??? та не гони так... :)

а як поремонтувати? я не знаю як...


А от шо з нею трапилось...
коли я її включала завжди, то спочатку вискакували часики, потім слово Сanyon, потім вона вже грала.

а зараз при включенні вискакують ТІЛЬКИ ЧАСИКИ ...а далі НІЧОГО, ніяких слів...

І ше... коли я її підключаю до компа, то комп її бачить, але коли я клацаю на "сйомний диск", то комп глючить, а потім вискакує така штука - " ця папка пошкоджена, або вона не існує"..

Desdichado
01.05.2007, 23:52
І ше... коли я її підключаю до компа, то комп її бачить, але коли я клацаю на "сйомний диск", то комп глючить, а потім вискакує така штука - " ця папка пошкоджена, або вона не існує"..

У тебя он падал кажись!!!

HotRide
02.05.2007, 15:35
ну падав пару раз... :-Х

Desdichado
02.05.2007, 16:38
ну падав пару раз... :-Х

Свой аватар видишь, вот тоже самое и твоему плееру...:mrgreen:

Модель ты можешь указать?

HotRide
04.05.2007, 12:41
canyon cn-mp3soe ....ну от...

що, правда йому великий гамбець?
я хо одне дізнатись, його викидати, чи можна по-чорному постаратись і поремонтувати його???

Алёна_
07.05.2007, 17:47
canyon cn-mp3soe ....ну от...

що, правда йому великий гамбець?
я хо одне дізнатись, його викидати, чи можна по-чорному постаратись і поремонтувати його???
Слушай, HotRide, а если покупать такой, то как? если тебе не сложно, то расскажи тут какие в нем плюсы и минусы, хочется узнать так сказать из первых уст. Очень прошу. А то мой плеер умер, и я скорбя решила купить такой.

MacHine
08.05.2007, 12:05
Може справа в прошивці?

HotRide
09.05.2007, 14:27
Може справа в прошивці?


Знаєш.... я навіть не знаю..... розкажіть мені все про прошивку... бо я її ніколи не робила... можливо,я його і врятую, тільки скажіть як????
допоможіть прошити його...:neutral:

HotRide
09.05.2007, 14:40
Альона, а в тебе який стиль?
можна просто сказати, шо ця мп3 якогось такого спортивного стилю....
плюсів багато, я її обожнюю.... вона в мене була чорненька з помаранчевим...
мені вона сподобалась....
от мінус в тім, шо вона в мене і року не поржила.. але я з нею, можливо, просто поводилась погано....
і стардартні навушники класні, стильні, але шнурок дуже-дуже короткий, тобто нам, дівчатам, можна його запихати тільки в ліфчик.... :)
коротше, якшо пригляділась ця мп3шка, то купуй...

Алёна_
09.05.2007, 17:33
Альона, а в тебе який стиль?
можна просто сказати, шо ця мп3 якогось такого спортивного стилю....
плюсів багато, я її обожнюю.... вона в мене була чорненька з помаранчевим...
мені вона сподобалась....
от мінус в тім, шо вона в мене і року не поржила.. але я з нею, можливо, просто поводилась погано....
і стардартні навушники класні, стильні, але шнурок дуже-дуже короткий, тобто нам, дівчатам, можна його запихати тільки в ліфчик.... :)
коротше, якшо пригляділась ця мп3шка, то купуй...
:-D У мене як раз спортивний стиль переважає у гардеробі. Та і сама я такого типу. Він мені сподобався дуже-дуже, зібралась купляти - а його нема:cry: , купила інший, він помер через місяць. Зараз ніяк не можу полагодити щоб здихатися і купити цей. А щодо кольору: то який він ще є? бо я бачила в інеті тільки помаранчево-білий з сірим шнурком.
P.S. дякую, що відповіла :-D

MacHine
10.05.2007, 08:34
Знаєш.... я навіть не знаю..... розкажіть мені все про прошивку... бо я її ніколи не робила... можливо,я його і врятую, тільки скажіть як????
допоможіть прошити його...:neutral:
Ну для цього перш за все потрібна власне прошивка - файл, найчастіше у вигляді ехе-файла. Сам процес прошивки нескладний: під"єднуєш плеєр до компа за допомогою ЮСБ-кабеля, та запускаєш цей файл. Можливо при цьому треба натиснути якісь кнопочки на самому плеєрі. Після прошивки програма повідомить про те чи вдала вона була чи невдала!
Про саму прошивку: її краще знайти на сайті виробника. Так, в кількох словах здається все.

Алёна_
10.05.2007, 13:41
Ну для цього перш за все потрібна власне прошивка - файл, найчастіше у вигляді ехе-файла. Сам процес прошивки нескладний: під"єднуєш плеєр до компа за допомогою ЮСБ-кабеля, та запускаєш цей файл. Можливо при цьому треба натиснути якісь кнопочки на самому плеєрі. Після прошивки програма повідомить про те чи вдала вона була чи невдала!
Про саму прошивку: її краще знайти на сайті виробника. Так, в кількох словах здається все.
Велике дякую і від мене ))) А то усі кажуть що це, а я сама точно і не знала... Дякую. :-D

berez
10.05.2007, 21:13
Привет, народ! у меня похожая беда :( хотел найти прошивку, на canyon.ru ссылка на прошивку ругается матом :'( может кто знает, где можно достать прошивку? Помогите плиз!!!

Алёна_
10.05.2007, 22:32
Привет, народ! у меня похожая беда :( хотел найти прошивку, на canyon.ru ссылка на прошивку ругается матом :'( может кто знает, где можно достать прошивку? Помогите плиз!!!
то есть........перед тем как брать плеер стоит задуматся стоит ли, чтоб потом не парится и не мучатся....хм.... эт сбивает с толку....:???:

berez
10.05.2007, 23:31
то есть........перед тем как брать плеер стоит задуматся стоит ли, чтоб потом не парится и не мучатся....хм.... эт сбивает с толку....:???:


Всё дело в том, что полно моих знакомых имеют эту модельку и всё у них ок!!!

HotRide
11.05.2007, 00:14
а ніхто не підскаже , де взяти ( скачати) мені прошивку?

Алёна_
12.05.2007, 14:33
Всё дело в том, что полно моих знакомых имеют эту модельку и всё у них ок!!!
та ну, с моим-то везением :-D :-D :-D )))))))))))) хотя, лан. кто не рискует, тот .... ходит без плеера!

SimSimich
14.05.2007, 00:10
А Гугла нашто???
http://www.canyon-tech.com/
В свое время восстанавливал сабжевый плеера пачками, проблем быть не должно.

MacHine
14.05.2007, 10:36
А Гугла нашто???
http://www.canyon-tech.com/
В свое время восстанавливал сабжевый плеера пачками, проблем быть не должно.
Так допоможи людині, бачиш мучається без музики...
Ходив на сайт вказаний вище і результат пошуку: "MP3 Players CN-MP3SOE. No downloads found" :( :( :(

HotRide
14.05.2007, 22:46
ага.... допоможи людині....

адже мучаюсь... :(

правда!!!!!!!! помираю...

SimSimich
17.05.2007, 16:32
Пробуй http://rapidshare.com/files/31794660/CN-MPS3x.rar

HotRide
19.05.2007, 17:09
чувак,спасибі, але воно в мене не качає... шо робити?

MacHine
21.05.2007, 08:32
Все качається, тільки що перевірив!
Переходиш по посиланню, внизу сторінки натискаєш "Free", потім з"явиться сторінка, де йде відлік часу. Чекаєш, вводиш 4 символи, і отримуєш потрібний файл. Але здається на цьому файловому сервері менеджери закачок для "не-преміум" користувачів менеджери закачок не підтримується!

MacHine
29.05.2007, 09:25
2 HotRide
Ну як, вийшло?

HotRide
04.06.2007, 18:13
неа... а нафіг сторінка, шо за фрі?:)
адже при натисканні в мене вилазить довналд мастер і качає цей файл....
а потім пише якусь пургу... і , отже, я нічого так і не скачала....:(

MacHine
05.06.2007, 12:08
Зауважу, що це посилання не є прямим посиланням на файл.
УВАГА!!! Перед закачкою, відключи ДаунлоадМастер: клік по іконці ДМ в треї - "Вимкнути інтеграцію в браузер".
Я ж писав менеджери закачок підтримуються для преміум-користувачів, тобто які за це платять гроші. А для нас - ні, треба користуватися пунктом "Сохранить как..." (права кнопка миші).
По порядку:
1. Клікаєш по посиланню http://rapidshare.com/files/31794660/CN-MPS3x.rar
2. Спускаєшся на низ сторінки, що відкрилася.
3. Натискаєш кнопку "Free".
4. Відкривається нова сторінка, де йде зворотній відлік часу.
5. Чекаємо :)
6. Після закінчення відліку часу з"явиться список серверів з яких можна скачати даний файл (залиш як є) та картинка з літерами та цифрами, які потрібно ввести у віконце розташоване поруч.
7. Після цього отримаєш посилання на файл. Комп повідомить, що завантажується такий-то файл і запропонує вказати ім"я та місце для його зберігання. ВСЕ!

HotRide
05.06.2007, 14:09
чувак, спасибі тобі, що все так класно розписав!!!!!!!! :)
але ше шось мені розкажи - що далі робити, як прошити зламану мп3шку? :)
я тобі вдячна..

HotRide
05.06.2007, 14:27
відкриваю я цю папку - в ній "CN-MPS3x"
потім вікриваю її - в ній "прошивка"
потім в ній - CN-MP3Sx1xxxxxxx.zip
CN-MP3Sx2xxxxxxx 2005-05-07.zip
CN-MP3Sx2xxxxxxx 2005-09-03.rar
і шо з оціх трьох фігонь відкривати?????????????????? :(

HotRide
05.06.2007, 14:39
чувак, можливо так буде швидше, якщо ми побалакаєм по квіпу... мій номер - 421381805

MacHine
06.06.2007, 10:18
Швидше на жаль не можу. Комп на роботі. Інет також... :(
Далі. Ситуція ускладнюється ще й тим, шо я не стикався з цими плеєрами. :(
CN-MP3Sx1xxxxxxx.zip, CN-MP3Sx2xxxxxxx 2005-05-07.zip, CN-MP3Sx2xxxxxxx 2005-09-03.rar це прошивки для плеєра. А от яка саме призначена для твого плеєра можна тільки здогадуватися. Спочатку треба "витяхнути" exe-файл з архіву (ВінРар, ВінЗіп або вбудований в ТоталКомандер). Можливо в архіві, крім власне прошивки (ехе-файл), знаходиться і файл з описом, як саме робити.
В принципі далі... ммм.. можна запустити ехе-файл і подивитися, які повідомлення видає програма. Поки що все :(
Питання!!! А коли підключаєш плеєр до компа, комп бачить плеєр як флешку чи ні? Якщо бачить, то спробуй відформатувати: "Мій комп"ютер", клікнути правою кнопкою по флешці (плеєр), вибрати пункт "Форматувати". Можливо допоможе. Вичитав на одному форумі.

HotRide
06.06.2007, 12:21
про прошивку так і нічого путнього не зрозуміла... сорі, шо така непорозумівлива....:)

так, комп бачить, але коли я клацаю на "флешку", то вискакує штука " ця папка не існує, або пошкоджена". :(

MacHine
06.06.2007, 12:50
Клацни ПРАВОЮ кнопкою по диску(плеєр), з меню що "випаде" вибери пункт "Форматировать". Втрачати все одно нічого... ;)
Номер Icq 492-627-474

Romich-kostolom
23.07.2007, 13:03
а ніхто не підскаже , де взяти ( скачати) мені прошивку?
Послухай шо я скажу ,тобі прошивка не потрібна (принаймі зараз) щоб оживити плеєр (в мене такий самий) все що треба в тебе є на диску що йшов з плеєром:mrgreen:
там в ньому є програма прошивальник яка все зробить я буквально сьщгщдні носив свій дівайс на гарантію і мені майстер все пояснив.Зараз все описувати влом тай на пальцях ви нічого не зрозумієте прийду до дому зроблю інструкйію в картигках і виложу на форум чекайте

Kpekep
19.12.2007, 19:53
Блин Помогите!!!!у меня комп не видит плеерCanyon!Он у меня не падал, я его отдавал в ремонт(думал что контакты сгорели) дак оказалось что цел.мне посоветовали перепрошить под серийник но как?Подскажите что можно зделать?
Зараннее спасибо.

masta_man
19.12.2007, 22:28
а ты во все порты ЮСБ совал в компе?

MacHine
20.12.2007, 11:04
Блин Помогите!!!!у меня комп не видит плеерCanyon!Он у меня не падал, я его отдавал в ремонт(думал что контакты сгорели) дак оказалось что цел.мне посоветовали перепрошить под серийник но как?Подскажите что можно зделать?
Зараннее спасибо.
Знайти прошивку під свою модель плеєра. Найкраще - на сайті виробника. Якщо роз"єм міні-ЮСБ, подивися чи не погнутий якийсь із контактів.

Kpekep
26.12.2007, 11:31
Дак у меня со шнуром все нормально.Прошивка есть но как его прошить если его комп не видит?Посоветуйте мне еще что нибудь!!!!!!!!!Зараннее спасибо)

masta_man
26.12.2007, 11:56
в СЦ прошить

Mihanich
19.02.2008, 19:58
помогите пожалуйста!!! конектил флеху к компу, набитым вирусами(я этого не знал) принёс домой, всё нормально слушал пока шёл, подконектил к компу и всё посыпалось. форматирование прошло успешно раза с 6. включил музыку нормально играет, рывками как-то... я её форматировал. потом плюнул слил прошивку, поставил её насливал музыки вытащил и после этого ничё не запускается... прошивка та что должна быть. всё правильно зделал. как реанимировать не идя в СЦ? помогите пожалуйста, потому что без музыки помру...