PDA

Просмотр полной версии : За 17 років у співробітників МТС народилася тисяча дітей


Вальдемар
22.04.2010, 08:48
21.04.2010
За 17 років у співробітників МТС народилася тисяча дітей

Оператор мобільного зв'язку МТС-Україна за 17 років роботи на ринку України поліпшив демографічну ситуацію в країні приблизно на 1000 чоловік.

З 1993 по 2010 рр. у співробітників компанії МТС-Україна народилося 2066 дітей, 935 з них народилися у співробітників у період роботи в компанії. Лідером по народжуваності є Київ і Центральне територіальне управління МТС. Друге і третє місце розділили Західне і Східне територіальні управління. 70% співробітників МТС мають одну дитину, 28% – двох і 2% – трьох. Четверо дітей мають два співробітники, і один співробітник має п'ять дітей.

Не дивлячись на кризові часи, у 2009 р. в МТС кількість новонароджених збільшилася на 12% у порівнянні з 2007-2008 рр. Для прикладу, в Україні в 2009 р. рівень народжуваності виріс тільки на 1,5%. Зокрема, згідно даних Держкомстату, населення України продовжує скорочуватися. У період з 1992 року населення країни з 52,24 млн. скоротилося до 46,14 млн. у 2009 році.

«У ході внутрішнього дослідження «Бренд очима співробітників», яке ми провели минулого року, більше 70% співробітників назвали конкурентною перевагою МТС «стабільність», яку компанія забезпечує співробітникам. З цим ми зв'язуємо підвищення народжуваності в компанії навіть у період кризи. Батьки відчувають, що компанія їх соціально захищає з усіх боків: забезпечує хороші умови праці, своєчасно виплачує повністю білу зарплату і, що важливо, надає програму сімейного страхування, яка включає і супровід вагітності. Адже основним чинником при ухваленні рішення про народження дитини є впевненість батьків у завтрашньому дні. Я знаю, про що я говорю, тому що сама зовсім скоро стану мамою вдруге. І я також впевнена, що, піклуючись про своїх співробітників, великий бізнес зіграє важливу роль у формуванні демографічної ситуації в країні», – коментує Наталія Береза, директор з управління персоналом МТС-Україна.
оф.сайт http://company.mts.com.ua/ukr/press_releases.php?news_id=3993
догнать и перегнать Киевстар

Михей
22.04.2010, 11:23
Это от совета директоров? )))

Пиар наших дней не устает удивлять.

777
22.04.2010, 15:12
при чем тут все это?